Bugün, 5 Ağustos 2020 Çarşamba

Yaman, kırsal mahallelerde yol çalışmalarını inceledi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, kırsal mahallerde yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

       Mardin Büyükşehir Belediyesi kırsalda sorumluluk alanında bulunan yollarda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Yürütülen çalışmalarda ekipler bir yandan şehir genelinde ihtiyaç duyulan caddelerde asfalt çalışması gerçekleştirirken, diğer yandan da kırsalda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

        Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan  Vekili Yaman,  Artuklu ve Kızıltepe ilçelerine bağlı kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

       Kırsal mahallelerdeki yaşam kalitesini yükseltmek için hummalı bir çalışma yürütüldüğünü belirten Vali  Yaman, İl genelindeki yolların da asfalt ve bakım onarım çalışmalarının büyük bir titizlikle sürdürüldüğünü ifade etti.

       Vatandaşın memnuniyeti, yaşam kalitesinin yükselmesi her şeyden daha önemli olduğunu dile getiren Yaman, ?Kırsalda yaptığımız yollar ile şehir merkezinde yaptığımız yollar arasında hiçbir fark yok. Yapılan yolun kalitesini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz. Mardin güzel yollarına kavuşacak. Bunun için de yol yatırımlarına ağırlık veriyoruz. Çalışmalarımız planlanan program dahilinde artarak devam edecek? dedi.

      İncelemelerin ardından Vali  Yaman, vatandaşlarla bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

YAZARLAR