Bugün, 5 Ağustos 2020 Çarşamba

Vatandaşın Memnuniyetini önemsiyoruz

Mardin İl Emniyet Müdürü Çetinkaya ?Güvenlik hizmetlerimizi, vatandaşımızın memnuniyetine göre düzenliyoruz?

          Mardin İl Emniyet Müdür Hakan Çetinkaya, güvenlik hizmetlerinin klasik anlayışın dışına çıkarak vatandaşın talep ve isteklerine göre  yapılması gerektiğini söyledi.

        Şehir merkezinde  ve etkinliklerde açtıkları stantlarda vatandaşların güvenlik hizmetlerine dönük görüş ve düşüncelerini samimi bir yaklaşımla aldıklarını ifade eden İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya,? Vatandaşımızın güvenlik konusunda bizden beklentilerini, hizmetleri yürütürken gözden kaçan eksiklik ve aksaklıkları, cumhuriyet Meydanında açtığımız stantta, ekiplerimiz vatandaşlarımızla samimi bir ortamda birebir görüşerek  tespit ediyorlar ve hizmetlerimizi buna göre eksiksiz olarak yürütmeye gayret ediyoruz.? Dedi.,

                        4 bin kişi ile anket

      Uyuşturucu ve kadına karşı şiddetle tavizsiz bir mücadele başlattıklarını kaydeden İl Emniyet Müdürü Çetinkaya ?Görevlilerimiz, mahallelerde anket çalışmaları yapıyor. Bu güne kadar 4 bin kişi ile anket çalışması yapıldı. Kadına karşı şiddet ve uyuşturucu kullanım ve ticaretine karşı amansız bir mücadelemiz var. Vatandaşlarımızla devletin sıcak, samimi ve güven veren yüzü ile görüşüyor ve sorunları tespit ediyoruz. Güvenlik hizmetlerini de tespit edilen eksiklik ve aksaklıklardan arındırılarak yürütülüyor. Her alanda olduğu gibi güvenlik hizmetlerinde de vatandaşın memnuniyetinin önemine inanıyorum? şeklinde konuştu.

      İlçelerde gerçekleştirdikleri güven ve huzur toplantılarının da geri dönüşüm tepkilerinin olumlu ve yararlı olduğunu hatırlatan Çetinkaya, ?vatandaşımızla omuz omuza vererek, tüm sorunların üstesinden gelebiliriz. Bunu samimi bir şekilde anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın da öneri ve düşüncelerini dikkate alıyoruz. Hep birlikte güzel yarınlara doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Huzur ve güven ortamı, ekonomik kalkınmayı, turizmi ve sağlıklı toplumsal yaşamı beraberinde getiriyor?  şeklinde sözlerini sürdürdü.

 

YAZARLAR