Bugün, 12 Temmuz 2020 Pazar

Süper Lige Adım Adım

Mardin´de oynanan 1. Lig müsabakalarında Merıt Grup Real Mardin Masa Tenisi takımı oynadığı 6 maçı da kazanarak playy offlarda büyük bir avantaj yakaladı.

Masa Tenisi Federasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge temsilcisi ve Merıt Grup Real Mardin masa tenisi takımı teknik direktör İzzet Atasever, 14 Kadın Takımının katıldığı Türkiye Masa Tenisi 1. Ligi´nde 2. etap maçlarında, hem iyi ev sahipliği yaptıklarını hem de iyi ve centilmence bir oyun sergileyerek, oynadıkları 6 maçı fire vermeden kazandıklarını söyledi.

  Atasever ?Maçlarımıza gelip bize destek olan Valimiz Ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili  Sayın Mustafa Yaman´a, organizasyon öncesi ve sonrası bizlerle devamlı irtibat halinde olan federasyon başkanımız Sayın Fatih karacaya, İstanbul´dan gelip bizleri yalnız bırakmayan Merit Grup Yönetim Kurulu Başkanı  Sayın Zafer Karataş´a , Organizasyon Boyunca Bizleri Yalnız Bırakmayan Yönetim Kurulumuz, Kadri Çalım, Selim Öncü, Erhan Ağalday, Rıdvan Fidana, Velit Ak´a, M.Zeki Kalkana ve Organizasyonun en güzel şekilde yürümesi için yoğun çaba gösteren İl Müdürümüz Sayın Hadi Çomaktekin´e , Spor Şube Müdürü Serhat Çakıya, M.Nezır Akhuna, Tesis Amiri Mehmet Akan ve ekibine, teşekkür ediyorum? dedi.

         Atasever, sporcularının yoğun gayret ve centilmenliklerinin, grup müsabakalarında takdir topladığını, playy Offlarda aynı tempo ile süper lig´e çıkmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

 

YAZARLAR