Bugün, 29 Kasım 2020 Pazar

Nazende Restoran Müşterilerine farklı tatlar sunuyor

Mardin’de birinci cadde üzerinde bulunan Nazende Restoran, kahvaltı, yöresel yemek ve deniz ürünleriyle müşterilerine hizmet veriyor

   Mardin’de  tarihi cadde üzerinde  farklı bir hizmet anlayışı ve  tatlar ile kapılarını müşterilerine açan 47 Nazende Lokantası; yöresel yemeklerine deniz ürünlerini de kattı.

        Mardin 1. Cadde üzerinde bulunan Nazende Restoranda bir taraftan ovanın bulgurunu, kırsalın etiyle buluşan yöresel tatlar, bir yandan da serpme kahvaltı,  balık, kalamar, karides ve meze çeşitleri ile her gün müşterilerinin damak tadına cevap vermeye  çalışıyor.

       Nazende işletmecileri,  Hizmet öncelikli anlayışı ile; hijyen, pandemi kurallarına uyan, tazelik, uygun fiyat politikası ve güler yüzlü müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, geçmişin geleneksel tatlarını, güncel tatlarla buluşturup geleceğe taşımayı hedefliyor.

      Restoran, Mezopotamya’ya hakim,  doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde de  özel masa düzenlemesi ile müşterilerine servis veriyor..

         Ailece  gidebilecek ve Mezopotamya manzarası eşliğinde nezih ortamı tercih edenlerin aranılan mekanı haline gelen Nazende  lokantasında  günün tadını çıkarmanın yolu bir telefona bakar.  0532 393 72 23 numaralı telefondan bilgi alabilir ve rezervasyon yapılabilir.


YAZARLAR