Bugün, 12 Temmuz 2020 Pazar

Milli Eğitim Müdürü Sümer´den Ecrin´ e destek

Cumhurbaşkanına Masa Tenisi Oynayalım evde kalalım mesajı ile gündeme gelen, Mardinli Minik Masa Tenisçisi Ecrin Atasever´i İl Milli Eğitim Müdürü Şehmus Sümer makamında kabul etti ve destek sözü verdi.

             Mardinli Minik masa tenisçi Ecrin Atasever Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana Masa Tenisi oynayalım çağrısı yapıp bir anda gündeme oturdu, Antrenörü aynı zamanda Babası olan Masa Tenisi Milli Antrenör olan İzzettin Atasever ile Mardin İl Milli Eğitim Müdürü  Şehmus Sümeri makamında ziyaret etti.

      Milli Eğitim Müdürü Sümer, Minik Tenisçi Ecrin´e çeşitli hediyeler vererek tebrik etti.  Masa tenisinin centilmenliği en üst düzede bulunan salon sporu olduğun söyleyen Sümer ?Çalışmalarında başarılar diliyorum. Mardin´i ve Ülkemizi en güzel şekilde temsil etmeni bekliyor ve buna inanıyorum  Sana her zaman destek olacağız yeter ki sen çalış. Sporda başarılı olan öğrencilerimizin derslerinde de başarılı olduğunu görüyoruz. Başarılarının devamını diliyorum? dedi

         Ecrin´i  ve antrenörü babası İzzet Atasever´i tebrik eden Milli Eğitim Müdür Sümer´e, Minik Ecrinde başarılı olacağının sözünü verdi.

         Antrenör İzzettin Atasever, ?İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın. Şehmus Sümer´e yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Mardin´deki öğrencilerimizin sportif başarısı için destek olacakları sözünü verdi. Kendisine teşekkür ediyorum? dedi.

YAZARLAR