Bugün, 8 Mart 2021 Pazartesi

Midyat Belediyespor Voleybol 1.lig yolunda

Midyat belediye spor 1.lige çıkış yolunda grup maçlarında oynadığı maçlar sonunda önemli mesafe kat etti.

Türkiye voleybol federasyonu erkekler 2.liginde mücadele eden Midyat belediye spor 1.lige çıkış yolunda grup maçlarında oynadığı maçlar sonunda önemli mesafe kat etti.   Türkiye voleybol 2.ligi toplam 6 grupta 58 takımla oynandı.

         5.grupta mücadele eden Midyat belediye spor  grup maçları sonunda son 16 takım arasında kalma başarısını göstererek 12-13-14 Mart tarihlerinde Ankara’da Selim Sırrı Tarcan Spor salonunda 1.lige çıkma mücadelesi verecek.

Midyat belediye spor kulübü başkanı Atilla Baysal '' Pandemi dolayısı ile başta futbol branşımız olmak üzere diğer branşlarımıza verdiğimiz mecburi ara nedeni ile tüm enerjimizi voleybol takımımıza verdik. Genç ve bölgemizde yaşayan sporcu kadromuzla grup maçlarımızı hedeflediğimiz gibi bitirdik. 1.lige çıkmak için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Midyat ilçesinin turistik ve tarihi konumuna sportif başarıyı da eklemek arzusundayız.

        Midyat Belediye Başkanımız sayın Veysi Şahin beyin bize vermiş olduğu moral ile Ankara’da playoff  maçlarına katılacağız ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

 


YAZARLAR