Bugün, 11 Temmuz 2020 Cumartesi

Mardinli İş İnsanından Bayraklı Destek

Hatay Dörtyol´da akaryakıt istasyonu sahibi Davut Gerkes, ?Barış Pınarı Harekatına? destek için 7 bin Türk Bayrağı dağıtıyor

          Hatay´ın Dörtyol İlçesinde Akaryakıt İstasyonu işletmecisi  Mardinli İş insanı Şeyhdavut Gerkes, ?Barış Pınarı Harekatı?na dikkat çekmek ve destek vermek için, akaryakıt istasyonundan geçen araç sürücülerine ve vatandaşlara Türk Bayrağı  dağıtıyor.

         Hatay Dörtyol ilçesinde uzun süreden beri akaryakıt istasyonu işleten Mardinli İş insanı Şeyhdavut Gerkes,?Barış Pınarı Harekatına? dikkat çekmek ve destek vermek adına 7 bin Türk Bayrağı alıp dağıtma kararı aldığını söyledi.  Gerkes ? Ben oldum olası milli duyguları kabarık olan biriyim. Türk Bayrağına karşı sevgim sonsuzdur. Barış Pınarı Harekatı ile birlikte, milli duygularım daha çok kabardı ve harekata dikkat çekmek ve destek vermek için 7 bin Türk Bayrağı aldım. İstasyondan geçen sürücülere ve yoldan geçen vatandaşlara Türk Bayrağı dağıtıyorum. Bugün her zamandan fazla birlik ve beraberliğe, kenetlenmeye ve milli değer etrafında birleşmeye ihtiyacımız var. Bu noktaya dikkat çekmek istiyorum? dedi.

        Gerkes, milliyetçiliğin şekilcilik ve söylemlerle değil, icraatlarla ortaya konulması gerektiğini sözlerine ekledi.

YAZARLAR