Bugün, 12 Ağustos 2020 Çarşamba

Mardin´de yer sarı gök kırmızı

Mardin´de binlerce Galatasaray taraftarı sokaklara döküldü, uzun araç konvoyları oluştu

     Mardin´de, Galatasaray´ın Şampiyonluk kutlamaları için binlerce taraftar sokaklara döküldü. Araç konvoyları kilometrelerce uzadı, trafik ekipleri  olası kazaları önlemek için görev başındaydı.

        Gündüz şampiyonluk hazırlığı yapan taraftarlardan  uçurma sevdalısı Zahit Mungan´ın Galatasaray takımının şampiyonluğu için hazırlanan  için 11  kişilik Takım´dan olan Galatasaray takım uçurtması ile gökyüzünü sarı kırmızı renklendirdi. Taraftarlar maç sonrası Mardin sokaklarını, caddeleri ve parkları doldurdu.

           Mardin 15 Temmuz demokrasi ve şehitler parkında bir araya gelen taraftarlar meşaleler ve havai fişekler ile Mardin´de Şampiyonluğu kutladı.   Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekiplerin kentin trafik akışını sağlamaya çalışırken asayiş ekipleri kutlamalara gölge düşmemesi için yoğun mesai yaptı.

           Şampiyonluk kutlamaları için 11 kişilik takımı uçurtmalarla Mardin´de gökyüzüne taşıyan Uçurtma ustası  Zahit Mungan, Galatasaray sporcularını tebrik edip şampiyonluğu kutladı. Taraftarlar Mayıs ayının Galatasaray ayı olduğunu dile getirdi.


YAZARLAR