Bugün, 29 Kasım 2020 Pazar

Mardin Fosfatspor Tokat Maçına Hazır

Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü “Tokatspor karşısında iyi bir oyun ve galibiyetle moral bulmak istiyoruz”

Mardin Fosfatspor Afyon  kampında hazırlıklarını tamamlayarak şehre döndü. Pazar günü Tokatspor ile ilk karşılaşmasını yapacak kırmızı-lacivertli takım son hazırlıklarını çift kale idmanı ile tamamladı. Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü, mütevazi bir bütçe ile koşan, yüreğini ortaya koyan genç bir kadro hazırladıklarını söyledi.

                       11 yıl sonra gelen fırsat

        Mardin Fosfatspor’un uzun bir aradan sonra  profesyonel lig ile yeniden buluştuğuna dikkat çeken Teknik Direktör Uzunköprü, bu buluşmanın iyi değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti. Teknik adam Uzunköprü “ Mardin takımı 11 yıl aradan sonra yeniden profesyonel lig ile buluştu. Takımı kurarken, sahada mücadele eden, koşan, rakip takıma baskı kuran, yorulmayan ve istikbal  vadeden bir ekip oluşturmaya özen gösterdik. Afyon Kampında hazırlık maçlarımızda doğru bir transfer ve ekip oluşturduğumuzdan emin olduk.” Dedi

                  Lig’e Galibiyetle başlamayı hedefliyoruz

    Kurdukları genç ekip ile rakiplerinin korkulu rüyası olacaklarının altını çizen Teknik Direktör Uzunköprü “Her bölgeden sporcumuz var. Genç, dinamik, formasını terleten ve deneyimi olan sporcularımız var. Tokatsporu yenerek moral bulmak ve taraftarımızın gönlünü kazanmak istiyoruz.” Şeklinde konuştu.

                  Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var

      Mardin’de profesyonel lig’de top koşturan bir takım özlemi olduğunu hatırlatan Uzunköprü “Uzun bir aradan sonra Şehir ve taraftar profesyonel takıma kavuştu. Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Hep birlikte güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum “ dedi.

        Teknik Direktör Uzunköprü, ileriki dönemde, genç ekibe deneyimleri ile güç katacak abi sporculara da ihtiyaç olabileceğiniz sözlerine ekledi.

 

 

 


YAZARLAR