Bugün, 19 Ocak 2021 Salı

Kozmetikte Kendi Markanı Yarat Dönemi

Merkezi Ankara’da Bulunan Green Gloss A.Ş Kozmetikte devrim yaptı, müşterilerine markalarını yaratmaya imkanı sağlıyor.

Ankara Çankaya’da,  Green Gloss San. ve Tic. A.Ş,  Shop  Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım salonu işletmecileri, salon hizmetleri yanında; kozmetikte kendi markasını yaratmak isteyenlere de ürün hazırlıyor.

     Green Gloss San.ve Tic.A.Ş yetkilileri , Güzellik ve kişisel bakıma dair katkısız ve doğal ürünler hazırladıklarını belirterek, güzellik salonu işletenler için de kullanacakları ürünlere kendi isimleri ile markalaşmalarını sağlayabileceklerini söyledi.  Şirket yetkilileri “ Güzellik ve kişisel bakım salonu işleten arkadaşlarımız isterlerse, katkısız tamamen doğal ve gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri ürünleri, kendi adlarına hazırlayabiliriz. Güzellik salonunun adını taşıyan ürünün kullanılması  salon işletmesi için prestij, müşterileri içinde bir güvencedir. Güzellik ve bakım salonları kendi markaları ürünlerle müşterilerine hizmet imkanı sağlıyoruz.” Şeklinde konuştular.

       Green Gloss San.ve Tic. A.Ş   yetkilileri,  isteyen güzellik salonlarının 05447722861 nolu telefondan ürün siparişi verebileceklerini bildirildi.


YAZARLAR