Bugün, 5 Ağustos 2020 Çarşamba

Hayırsever İş Adamının Yaptırdığı Okul Törenle Açıldı

Mardin´in Artuklu İlçesine Bağlı Saka Mahallesinde Hayırsever İş adamı Hasan Keleşoğlu´nun yaptırdığı okul törenle hizmete açıldı,.

 Mardin´in Artuklu İlçesi Sakalar mahallesinde, hayırsever iş adamı Hasan Keleşoğlu tarafından yaptırılan 9 derslikli  ?Emine Behçet Keleşoğlu İlk ve Orta Öğretim Okulu?, Vali ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Keleşoğlu Ailesi, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, il Protokolü, Öğretmenler, Öğrenciler ile Vatandaşların katılımıyla  törenle açıldı.

  Hayırseve İşadamı Hasan Keleşoğlu ?Bir ülkede cehalet olduğu müddetçe o ülkenin gelişmesi,yükselmesi mümkün değildir.Cehaletle savaşmak kadar hayırlı bir iş olamaz. Biz eğitime ve spora kendini  adamış keleşoğlu ailesiyiz. Sayın valimiz önümüzü açsın her türlü eğitim ve öğretim hizmetleri yapmaya hazırız,yeter ki önümüzü açsınlar? dedi. 

   Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman ?Keleşoğlu ailesinin eğitime yaptığı katkıyı önemsiyoruz.  Bir vali olarak yapılacak her türlü hizmetlerinde  yanlarında olacağımı ifade etmek istiyorum. Eğitime verilen destek çocuklarımızın ve ülkemizin geleceğine verilen destektir. ? dedi

 

YAZARLAR