Bugün, 5 Mart 2021 Cuma

CHP Kadın kolları 10 ilçede örgütlendi

Mardin’de 10 ilçede CHP Kadın Kolları kuruldu

kolları teşkilatlarını oluşturduklarını söyledi. Kılıç, İl genelinde  kadın kolları teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını, önümüzdeki seçimlere daha güçlü ve hedefi büyük bir CHP çatısı altında katılacaklarını bildirdi.

        CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun direktifleri ile ilçe ve mahalleleri dolaşarak parti alt yapısını harekete geçirdiklerini ifade eden Mardin CHP Kadın Kolları Başkanı Aygül Kılıç,  10 ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar sonunda ilçe kadın kolları teşkilatlarını oluşturduğunu söyledi.  Kılıç “ Mardin İl ve İlçe teşkilatlarının harekete geçirilmesi için Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun Görüş ve direktifleri doğrultusunda tüm ilçeleri dolaştık,  CHP tabanını yeniden canlandırma çalışmalarını yürüttük. Esnafımızın ve halkımızın sorunlarını dinledik.” Dedi

                  10 İlçede  Kadın Kolları örgütlendi

 10 ilmeceyi ziyarete ederek , İlçe Kadın Kollarını oluşturduğunu ifade eden Kılıç “Kadın, partimizin politikası merkezinde yer alıyor. Kadının siyasetin merkezinde yer altığı bir partide il ve ilçe teşkilatlarının da güçlü olmasını gerektiriyor. İlçeleri gezdik ve İlçe Kadın Kollarımızın teşkilatlanmasını tamamladık. CHP Mardin’de giderek güçlenecek ve hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz. “ dedi.

 


YAZARLAR