Bugün, 5 Mart 2021 Cuma

CHP İl Başkanı Kılıçaslan, koltuğuna oturdu, sıcak mesajlar verdi

CHP Mardin İl Başkanlığına atanan Mehmet Kılıçaslan “Mardin’de küstürülen tabanın gönlünü alacağız “

de il başkanlığı yapan Mehmet Kılıçaslan  getirildi. Kılıçaslan başkanlık koltuğuna oturur oturmaz Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte parti tabanına sıcak mesajlar verdi. 

       Geçmişte Mardin'in en güçlü partisi olan CHP’nin zaman içinde yanlış yerel politikalarla zayıflatıldığına dikkat çeken  Mehmet Kılıçaslan, parti içinde rekabet ortamı yaratacaklarını söyledi Kılıçaslan "Parti çatısı altında çalışan, emek veren, alın teri döken herkesin , Milletvekili, İl Başkanı, İlçe Başkanı, Meclis üyesi olma hakkına sahiptir. Biz rekabet ortamını yaratacağız. Az olsun benim olsun değil, çok olsun hepimizin olsun anlayışı ile göreve geldik." Dedi 

          Tabanımızın gönlünü almaya kararlıyız 

      CHP Mardin il teşkilatlarının zaman içindeki yanlış yerel politikalarının tabanı küstürdüğü ve partide güç kaybı olduğunu ifade eden Kılıçaslan “Güçlü bir kadro ile göreve geldik. Kongre hazırlıklarımız tamamlayacağız. Partiye emek veren, parti tabından yolunu şaşıran, gönlü kırılan partilerimiz ziyaret edip, evlerine dönmelerini isteyeceğiz. Onların tecrübeleri, düşünceleri ve görüşlerinden yararlanacağız. Eski gücümüze kavuşmak için yoğun bir gayret ve çalışma içine gireceğiz" şeklinde konuştu. 

      Genel Merkez MKYK  kararı ile atanan yönetim kurulu üyeleri ise şöyle; Hatip Durmaz, Hıdır İnal, Mehmet Taşkın, Selahattin Aşar, Osman Yıldırım ve Mehmet Altundağ.. 

 

 

 


YAZARLAR