Bugün, 8 Mart 2021 Pazartesi

Bozkuş Gazeteciler Federasyonunu ziyaret etti

MHP İl Başkanı Ferhan Bozkuş, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyetine nezaket ziyaretinde bulundu.

         Mardin MHPİL Başkanı Ferhan Bozkuş bir grup yönetici ile birlikte, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik ve yönetimini ziyaret etti. İl Başkanı Bozkuş, GGF Başkanı Çelik’e ahşap çerçeveli plaket şeklinde Türk bayrağı hediye etti.

      Siyasetin dar kalıplardan, geniş bir yelpazeye yayılmasından yana olduğunu ifade eden MHP İl Başkanı Bozkuş, vatan ve bayrak milliyetçiliğinin her gün güçlenerek geleceğe ışık tutacağına inandığını hatırlatarak “Al Yıldızlı Bayrak altında, bu kutsal toprakları vatan edinmiş herkesi kucaklıyoruz. Bu toprak üzerinde, bu bayrak altında yaşamayı benimsemiş, Kürt, Türk, Laz, Çerkez, Arap herkesi kucaklayan bir anlayışa sahibiz. Bu anlayışla kısa sürede il genelinde teşkilatlandık.  Mardin ve ilçelerinde güçlü bir tabanımız var. Biz bu tabanı harekete geçirmeyi başardık. MHP Mardin’de hak ettiği yere gelecek” dedi.

        GGF Başkanı Mehmet Çelik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ MHP İl Başkanı ve yönetiminin ziyaretinden memnuniyet duydum. Türk bayrağı hediyesi çok anlamlı. Kendilerine teşekkür ediyorum. Sayın Bozkuş’un siyasete bakış açısı, Mardin sevdası ve kararlılığının tanığıyız.” Şeklinde konuştu.

      Ziyarette, Küresel Gazeteciler İl Temsilcisi Adnan Avuka ve DHA Mardin Temsilcisi Selim Kaya hazır bulundu.


YAZARLAR