Bugün, 19 Ocak 2021 Salı

Polisler, hayranları Mert’i evinde ziyaret etti

Ailesi Çocuklarını Polisliği Merak ettiğini söyledi, polisler minik hayranlarına polis kıyafeti alarak evinde ziyaret etti.

        Mardin’in Nusaybin İlçesinde  ikamet eden küçük Mert polislik mesleğine hayranlık duyunca ailesi, CİMER üzerinden emniyet müdürlüğüne durumu bildirdi. Polisler küçük Mert’i evinde ziyaret etti.

      Nusaybin’de ikamet eden küçük Mert’i evinde ziyaret eden Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli, Mert’in çok sevdiği polis üniforması ve polis oyuncak arabası hediye etti. Polis ekiplerini görünce mutluluktan ne yapacağını şaşıran küçük Mert, Polislerin hediye ettiği üniformayı giydi. Küçük Mert’in ailesi “ Oğlumuz sürekli polis olacağım. Polis amcaları, ablaları çok seviyorum, deyince CİMER üzerinden durumu  ilgililere duyurduk. Kısa bir süre sonra polis ekipleri  evimize gelerek oğlumuza polis üniforması ve polis arabası ve telsiz  hediye etti. Bizde oğlumuzda çok mutlu olduk. Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve ekibine teşekkür ederiz” şeklinde duygularını dile getirdi.


YAZARLAR