Bugün, 8 Mart 2021 Pazartesi

Gazetecilerden Altunkaya’ya plaket

Gazeteciler, Güneydoğu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamülleri İhracatçıları birliği Başkanı Mahsum Altunkaya’ya yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı ziyaret ederek plaket takdim ettiler.

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu tarafından düzenlenen 2. geleneksel  özendirme yarışmasında ödül almayı hak kazanan gazetecilerie ödüllerini vermek üzere, Gaziantep’e gelen Güneydoğulu Gazeteciler, hizmet ve  başarılarından dolayı İş İnsanı Mahsum Altunkaya’ya plaket verdi.   
      Güneydoğu Gazeteciler Federasyonuna bağlı gazetecideler, GGF Genel Başkanı Mehmet Çelik Başkanlığında ve Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt’un  ev sahipliğinde Gaziantep’te düzenlenen bir dizi programa katıldı. İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın, Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt, Adıyaman Basın Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya, Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Nezir Çağlar ve Başkan Vekili Abdullah Alpdağ, Diyarbakır’da Güneydoğu Yerel Medya Derneği Yöneticileri İhsan Özdemir ve Mesut Fidançiçek, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak, Siirt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Durak, Batman Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ercan Atay, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Teşkilat Başkanı Sefa Özdemir, Medya İş Sendikası Genel Başkanı Sezai Ballı ve çok sayıda gazeteci, eğitime olan katkısı, oluşturduğu iş istihdamı, son dönemlerde spordaki destekleri ve hayırseverliği ile bilinen Güneydoğu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamülleri İhracatçıları birliği Başkanı Mahsum Altunkaya’ya yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı ziyaret ederek plaket takdim ettiler.
          Öğle yemeğinde Altunkaya Şirketler Grubunda gazetecilerle bir araya gelen Mahsun Altunkaya, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Batman, Siirt, Kilis, Diyarbakır ve Gaziantep’ten misafir ettiği Gazetecilerle istişarede bulundu.
         Aslen Mardin Mardin Midyatlı olan Altunkaya’ya Güneydoğu Gazteciler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çelik ve Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt tarafından başarılarından dolayı plaket takdim edildi.

 

 

 

 

 

 


YAZARLAR