Bugün, 12 Temmuz 2020 Pazar

Ali Baba Cafe Restoran Farkı

Mardin’de Hizmete giren Ali Bana Cafe Restoran, zengin kahvaltısı ve dünya mutfağı yemekleri müşterileri cezbediyor.

Mardin’de bin 300 metrekare alan üzerinde kurulan Ali Baba Cafe Restoran,  bir anda 320 kişiye  zengin  kahvaltı çeşitleri  ve dünya mutfağı yemekleriyle hizmet  verebiliyor. İki katta oluşan ve son derece modern donanımlı cafe restoran da 10 ve 20 kişilik Vip odaları bulunuyor.

         İşletme sahibi İlhan İlhan, ünlü Ali Baba Cafe Restoranın Mardin’in prestijine modern anlamda katkı sağalmayacağını söyledi. Serpme ve özle kahvaltı seçeneklerinin yanında, dünya mutfağından yemeklerle müşterilerini memnun etmeye çalıştıklarını ifade eden İlhan, cafe restorana gelenlere misafir anlayışı ile ağırladıklarını kaydetti. İlhan “ Ali Baba  Cafe ve Restoran zincirinin bir halkasını Mardin’de açtık. Son derece modern donanımlı bir mekan oldu.  Bin 300 metrekare alan üzerinde ve bir anda 320 kişiye hizmet verebileceğimiz  kapasiteye sahibiz. 10-20 kişilik VİP özel kahvaltı ve yemek odalarımız var.” Dedi

                     Müşteri değil misafir anlayışı

    Ali Baba Cafe Restorana gelenleri, müşteri değil misafir anlayışı ile karşıladıklarının altını çizen İlhan İlhan “Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Ali Baba Cafe Restoran zincir işletmelerinin kural ve hizmetleri bizde de aynıdır. Müziğinden, kahvaltına, yemeğinden kahvesine kadar, her şeyi özenle hazırlıyoruz. Gaziantep’ten özel tatlıcı getirdik. Her şeyin en kalitelisini, özgün sunumumuz ve müşteriyi, misafir görme anlayışımızla hizmet veriyoruz. Özel havalandırmalar, kapıda karşılama ve uğurlama, güler yüz ve kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini önemseyen ve benimseyen bir markanın zincir halkası olma hakkını vereceğiz. Bugüne kadar olumlu tepkiler aldık. Zengin kahvaltı ve dünya mutfağı keyfini yaşamak isteyen misafirlerimizi bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

      Ali Baba Cafe Restoranın yeri ve konumu, müşterilerin kahvaltı ve yemeklerini yerken, dinlenmelerine de imkan veriyor.

 

YAZARLAR