Bugün, 15 Temmuz 2020 Çarşamba

Teknik Direktör Ferhatoğlu; ?Mardin´e bir şampiyonluk yaşatmayı hedefliyorum?

Mardin Büyükşehir Belediyespor Futbol takımının deneyimli hocası Gürkan Ferhatoğlu ? Önemli olan, iyi oynamak ve 3 puan almaktır?

 

             Van Ercişspor karşılaşmasında, altın değerinde 3 puan ile bir maç fazlası ile liderlik koltuğuna oturan MBB Spor Teknik Direktörü Gürkan Ferhatoğlu, taraftarın desteği ile Mardin´e şampiyonluk yaşatmayı hedeflediklerini söyledi.

            Batman deplasmanına sıkı bir idmanla hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Teknik Direktör Ferhatoğlu ?Her karşılaşmadan sonra, gözlemlediğimiz eksiklik ve aksaklıklarımızı gidermeye ve bir sonraki karşılaşmada o hataları yapmamaya çalışıyoruz. Batman güçlü bir takım, zor ve önemsediğimiz bir deplasman.  Hazırlıklarımız 3 puana göre yapıyoruz.? Dedi

                         Çok gol yerine, 3 puan

          Şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürümeye çalıştıklarını kaydeden  Teknik Direktör Ferhatoğlu, çok gol atmaktan ziyade sakatsız ve kartsız 3 puan almayı önemsediğini söyledi. Ferhatoğlu ?  Vali, Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanın manevi desteklerinin yanında  taraftarımızın da  desteğine ihtiyacımız var. 5 Maçımız kaldı. Maçlarda çok gol atmaktan ziyade, sakatlık yaşamadan, kart cezası almadan 3 puan almayı önemsiyorum.  MBB Kadın Hentbol takımı süper ligi garantiledi. 5 Maç sonunda Mardin´e, sayın valimize ve taraftarımıza ikinci bir şampiyonluk hediye etmek istiyorum. Sporcularıma güveniyorum. Taraftarımızdan daha  fazla destek bekliyoruz.? Şeklinde konuştu.

YAZARLAR