İbrahim Kösen´den 2 bin kişiye iftar yemeği
Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı İbrahim Kösen, 2 bin kişiyi iftar sofrasında buluşturdu
Tarih: 14.6.2018 11:03:05/ 741okunma / 0yorum

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı İbrahim Kösen yaklaşık 2 bin kişiye iftar yemeği verdi. Burada konuşan Kösen,” Rabbimizin izni ve sizlerin desteğiyle Milletvekili olduğumda bu genç kardeşinizin Mardinimizi geliştirmek ve güzelleştirmek için gecesini gündüzüne kattığını hep beraber göreceksiniz inşallah.” dedi.

AK Mardin Milletvekili Adayı İbram Kösen Kızıltepe Mova Park´ta yaklaşık 2 bin kişiye iftar yemeği verdi. Programa; AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Mardin ilçe başkanları, İl ve ilçe teşkilat üyeleri AK Parti 27. dönem milletvekili adayları ve çok sayıda davetli katıldı.

 “Bu seçim Mardin ve Kızıltepe´nin kaderini değiştirecek”

 Programda  selamlama konuşması yapan AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri,  24 Haziran seçiminin öneminden bahsederek “İnşallah Mardin ve Kızıltepe´nin kaderini değiştirecek bir seçim olacak. Bu aynı zamanda Türkiye´nin de kaderini değiştirecek. AK Parti  dışında gelecekle ilgili projesi, vaadi ve tasarısı olan bir grup yok. Karşımızdaki gruplar geriye dönmeyi, yıkmayı ve var olanı satmayı söylemekten başka bir faktörü yok. Dolayısıyla onlar geçmişi biz geleceği temsil ediyoruz.” diye konuştu.

  

Programda ev sahipliği yapan İbrahim Kösen, "Bu güzel iftar akşamında, bu kardeşlik sofrasında sizlerle birlikte olmaktan çok büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade ederek sözlerime başlıyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Hoş geldiniz, Şeref verdiniz. Hepimizin bildiği gibi Ramazan ayı bizler, Müslümanlar için ayrı bir anlam da ifade ediyor. Kardeşliğin, paylaşmanın, birlikteliğin ve hoşgörünün ayı olan bu mübarek ayıda yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Bu güzel ayda bir yandan dinimiz için ibadet ederken, diğer yandan çok yoğun bir tempoyla seçim çalışması yaparak memleketimiz için çok önemli bir tarih olan 24 Haziran´a hazırlanıyoruz. Şimdiye kadarki çalışmamızda sizlerin, hemşerilerimin çok yoğun bir teveccühü ile karşılandık. Bu sebeple hepinize ayrı ayrı çok ama çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 24 Haziran seçimi

 Kösen, "Bildiğiniz üzere 24 Hazirandan sonra ülkemiz başkanlık sistemiyle idare edilecek. Ve bu yeni sistemle ülkemiz daha hızlı, daha güçlü ve daha verimli bir şekilde yönetilecektir. Tabi ki 24 Haziranda, ilk turda bu işin mimarı, lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´da hepimizin Cumhur Reisi olacaktır.  Bizim burada üzerimize düşen, Cumhurbaşkanımızın alacağı oy kadar partimizin de oy almasını sağlayabilmektir. Özellikle ilk defa iki aday gösterilen Kızıltepemizde elde edeceğimiz başarı hizmet olarak memleketimize geri dönecektir. Bunun içinde desteğinize ve duanıza ihtiyacımız vardır.” şeklinde konuştu.

 “Biz milletimizin ayağına gideceğiz

 “Rabbimizin izni ve sizlerin desteğiyle Milletvekili olduğumda bu genç kardeşinizin Mardin´imizi geliştirmek ve güzelleştirmek için gecesini gündüzüne kattığını hep beraber göreceksiniz” diyen Kösen, “Öncelikle söz veriyorum ki hemşerilerimiz bizlere ulaşmak için Ankara´ya gelmeyecek. Biz onların ayağına gideceğiz. İstedikleri saatte bizimle görüşecekler. İnsanlarımız milletvekillerinin peşinde koşmayacak. Allah kimseyi hasta etmesin ama ağır hastalarımız, Ankara bürokrasisinde işi olanlar olacak. Biz bütün bu hemşerilerimizle ilgileneceğiz. Hemşerilerimizi Ankara´da karşılamak, sorunlarını halledip, işlerini çözüp tekrar Mardin´e uğurlamak bizim önemli bir görevimiz olacak. Bununla ilgili olarak ailemin de desteğiyle bu işle uğraşan görevlilerimiz olacak. Yine sahada danışmanlarımız olacak. Özellikle ifade etmeliyim ki, yasama görevi için Ankara´da da olsak burada açacağımız koordinasyon merkezimizle yani Mardin tabiriyle yazanemizle, odamızla sizlerden hiç kopmayacağız. Bütün öneri, şikâyet ve taleplerinizin derhal yerine getirilmesi için gece gündüz çalışacağız, uğraşacağız. Sadece seçim döneminde oy istemek için kapınıza gelmeyeceğiz. İl, ilçe, mahalle ve köy temsilcilerimizle, teşkilatımızla, muhtarlarımızla ve kanaat önderlerimizle sürekli temas halinde olacağız. Hastalarımıza ve ihtiyaç sahiplerine biz ulaşacağız. Çünkü biz biliyoruz ki bu kutlu yolda en önemli kural birliktelik ve samimiyettir. Bunun içindir ki sizlerin oylarına talip olurken, aynı zamanda dostluğunuza ve kardeşliğinize de talibiz.” açıklamasını yaptı. 

 Kösen szlerini şöyle sürdürdü: “Bir genç olarak sürekli gençlerle birlikte olacağız. Onları dinleyeceğiz. Onları anlayacağız. Onlara anlatacağız. Enerjimizi onlarla beraber onlar için kullanacağız. Gençlerimize iş olanakları sağlamak için çalışacağız. Bunun yolu nedir. Bunun yolu Turizmin canlandırılmasıdır. Bunun yolu tarım ve hayvancılığın o eski ihtişamlı günlerine döndürülerek kırsal kalkınmanın gerçekleştirilmesidir. Bunun yolu meslek sahibi, elinde altın bileziği olan gençlerimizin yetişip peşimizden gelmesidir. Bunun yolu sportif faaliyetlere zaman ayıran, sosyal aktiviteler yapmaya zamanı olan, eğitimli ve terbiyeli bir nesil yetiştirmektir. Bizim böyle nesiller yetiştirmemiz lazım. Terörün kucağına oturmayacak, fikri ve vicdanı hür gençlerimiz yetişecek. Kimse gençlerimiz kullanamayacak. Biz buna izin vermeyeceğiz. İnsanın işi ve aşı olduktan sonra bütün bu sorunların çok daha rahat çözülebildiğini hep birlikte göreceğiz. Mardin´den bütün Türkiye´yi kucaklayacağız.

Biz bu göreve Allah rızası için talip olduk. Biz Mardin´in sorunlarını çözmek için geliyoruz. Bizim ihalelerle, kadrolarla işimiz yok. Biz bunların önünü kesmek için geliyoruz. Ne olursa olsun insanların hakkını savunacağız. Hakkaniyetli olacağız. Milletimiz için, halkımız için gelen her kuruşun yine milletimize harcanmasının takipçisi olacağız. Mardin´in yerel sorunlarını biz çözeceğiz. Kırsal alanlara gitmeyen hizmetleri biz getireceğiz. Bütün eksiklikleri, aksaklıkları çözmek için çalışacağız, çabalayacağız. Yollarla, altyapıyla, parklarla, okullarla, sosyal ve kültürel merkezlerle daha önce görülmemiş bir hizmet seferberliği başlatacağız. Çocuklarımızın nefes alacağı, oyun oynayacağı parkları ve oyuncakları olacak.  Bir sıkıntı mı var, bir eksik mi var, bir problem mi var? Nasıl çözülür diye bakıp, sorunun çözülmesi için ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Asla pes etmeyeceğiz ve hep birlikte başaracağız ve Mardin´de bir ilki gerçekleştireceğiz. Bu kutlu yolda sizlerle birlikte burada olmamdan çok büyük bir mutluluk duyduğumu tekrar belirterek, sözlerimi daha fazla uzatmıyor ve hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Yolumuz açık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: İbrahim Kösen kişiye iftar yemeği
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Ak Parti Mardin İl başkanlığında Şok İstifa
Ak Parti Mardin İl başkanlığında Şok İstifa
AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, ardından İl yönetimi istifa etti.
Ak Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu´ndan Vali Yaman´a ziyaret
Ak Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu´ndan Vali Yaman´a ziyaret
AK Parti 25 ve 26. dönem Mardin Milletvekili MKYK Üyesi Orhan Miroğlu Vali Mustafa Yaman´ı makamında ziyaret etti.
HDP´den, Yedibela açıklaması
HDP´den, Yedibela açıklaması
HDP İl Örgütü, İzmir´de aracında uyuşturucu madde bulundurduğu gerekçesi ile tutuklanan, Savur ilçe başkanı Yedibela Kızılkaya ile ilgili açıklama yaptı.
Miroğlu: “Mardin Kalesi ile ilgili çabalar yarım bırakılmamalı”
Miroğlu: “Mardin Kalesi ile ilgili çabalar yarım bırakılmamalı”
AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, Mardin Kalesi´nin turizme açılması için çabaların sürdürülmesi gerektiğini ifade etti.
İYİ Parti İl Başkanı Akar, Ülke Gündemini değerlendirdi.
İYİ Parti İl Başkanı Akar, Ülke Gündemini değerlendirdi.
İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, yazılı basın açıklaması ile Türkiye´deki ekonomik ve siyasi gelişimleri değerlendirdi.
 Yeşilli İlçesinde Belediye Seçim Hareketliliği başladı.
Yeşilli İlçesinde Belediye Seçim Hareketliliği başladı.
İstanbul´da Yeşilli Derneği Başkanı Mehmet Hıdır Kılıç, Yeşilli Belediye Başkan Aday adaylığını açıkladı.
  HDP Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı.
HDP Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı.
HDP Mardin Milletvekilleri, Mazbatalarını aldı.
Dinçel  ve Demirkaya Milletvekili Mazbatalarını Aldı.
Dinçel ve Demirkaya Milletvekili Mazbatalarını Aldı.
Ak Parti Mardin Milletvekilleri, Şeyhmus Dinçel ve Cengiz Demirkaya, partililer ve aileleriyle seçim kuruluna gelerek mazbatalarını aldı.
Mardin´de Seçim Sonuçları
Mardin´de Seçim Sonuçları
İl Genelinde Bin 634 Sandıkta, 395 bin 518 oy kullanıldı.
Oy Verme İşlemi Tamamlandı
Oy Verme İşlemi Tamamlandı
Mardin´de Oy verme işlemleri tamamlandı.
HDP Milletvekili Sancar Oyunu Kullandı
HDP Milletvekili Sancar Oyunu Kullandı
HDP Mardin Milletvekili, Milletvekili Adayı Mithat Sancar, Atatürk İlkokulunda Oyunu Kullandı.
Dinçel Oyunu Kullandı
Dinçel Oyunu Kullandı
AK Parti 27. dönem Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel oyunu kullandı.
Akşener Mardin´de Vaatlerde Bulundu.
Akşener Mardin´de Vaatlerde Bulundu.
Cumhurbaşkanı Adayı ve İyi Parti Genel Başkanı Akşener, partisinin kadınların bir tülbent devrimi olduğunu söyledi.
  HDP´den Baskı İddiası.
HDP´den Baskı İddiası.
Mardin´de, HDP Milletvekili adayları ve il başkanı ile yönetim bir Seçim Koordinasyon Merkezi´nde bir araya gelerek, seçim sürecinde baskıya maruz kaldıklarını ileri süren basın açıklaması yaptı.
Ak Parti İl Başkanı Eri´den Saldırı Açıklaması
Ak Parti İl Başkanı Eri´den Saldırı Açıklaması
İl Başkanı Nihat Eri,” HDP´li bir gurup, Ak Parti Artuklu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle buluşması mitingine hazırlık yapan gençlere saldırı düzenlendi.”
Kösen, pamuk tarlasında çapa yaptı
Kösen, pamuk tarlasında çapa yaptı
AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Cengiz Demirkaya ve İbrahim Kösen, tarım işçilerini tarlada ziyaret etti. Pamuk tarlasında çapayı eline alan Kösen, işçilerle birlikte çapa yaptı.
“25 Haziran sabahı Türkiye HÜDA PAR´ın başarısını konuşacak”
“25 Haziran sabahı Türkiye HÜDA PAR´ın başarısını konuşacak”
HÜDA PAR Mardin Milletvekili Adayı Mahmut Kılınç, 25 Haziran sabahında Türkiye´nin ve dünyanın HÜDA PAR´ı ve başarısını konuşacağını söyledi
Miroğlu´na İYİ Parti Broşürü..
Miroğlu´na İYİ Parti Broşürü..
İyi Parti Mardin Kadın Kolları seçim çalışmalarında karşılaştıkları Ak parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu´na da broşür verip destek istedi.
AK Partili Kösen: GAP tamamlanacak, ovamız suya kavuşacak
AK Partili Kösen: GAP tamamlanacak, ovamız suya kavuşacak
AK Parti Mardin Milletvekili Adayı İbrahim Kösen, Bölge de elektrikten daha su sıkıntısı olduğunu söyledi. Kösen, “27. dönemde milletvekili olursak mesaimizi GAP için harcayacağız.” dedi
 Gençlerden  Veysi Şahin´e destek
Gençlerden Veysi Şahin´e destek
Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı Veysi Şahin´e Midyatlı gençlerden destek geldi.
Gündem
Röportaj
Yaşam
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Alexa

Alexa

Mardin
Sağanak
Bugün
12 / 8 °C
Sağanak
Çarşamba
10 / 7 °C
Sağanak
Perşembe
12 / 8 °C
Mardin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:42 07:23 12:30 15:01 17:19 18:47
Hakkın dile getirilmesi gereken yerde susan, dilsiz şeytandır.

Hz. Muhammed
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Google
Custom Search
Kültür / Sanat
Asayiş
Arşiv