İbrahim Kösen´den 2 bin kişiye iftar yemeği
Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı İbrahim Kösen, 2 bin kişiyi iftar sofrasında buluşturdu
Tarih: 14.6.2018 11:03:05/ 889okunma / 0yorum

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı İbrahim Kösen yaklaşık 2 bin kişiye iftar yemeği verdi. Burada konuşan Kösen,” Rabbimizin izni ve sizlerin desteğiyle Milletvekili olduğumda bu genç kardeşinizin Mardinimizi geliştirmek ve güzelleştirmek için gecesini gündüzüne kattığını hep beraber göreceksiniz inşallah.” dedi.

AK Mardin Milletvekili Adayı İbram Kösen Kızıltepe Mova Park´ta yaklaşık 2 bin kişiye iftar yemeği verdi. Programa; AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Mardin ilçe başkanları, İl ve ilçe teşkilat üyeleri AK Parti 27. dönem milletvekili adayları ve çok sayıda davetli katıldı.

 “Bu seçim Mardin ve Kızıltepe´nin kaderini değiştirecek”

 Programda  selamlama konuşması yapan AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri,  24 Haziran seçiminin öneminden bahsederek “İnşallah Mardin ve Kızıltepe´nin kaderini değiştirecek bir seçim olacak. Bu aynı zamanda Türkiye´nin de kaderini değiştirecek. AK Parti  dışında gelecekle ilgili projesi, vaadi ve tasarısı olan bir grup yok. Karşımızdaki gruplar geriye dönmeyi, yıkmayı ve var olanı satmayı söylemekten başka bir faktörü yok. Dolayısıyla onlar geçmişi biz geleceği temsil ediyoruz.” diye konuştu.

  

Programda ev sahipliği yapan İbrahim Kösen, "Bu güzel iftar akşamında, bu kardeşlik sofrasında sizlerle birlikte olmaktan çok büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade ederek sözlerime başlıyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Hoş geldiniz, Şeref verdiniz. Hepimizin bildiği gibi Ramazan ayı bizler, Müslümanlar için ayrı bir anlam da ifade ediyor. Kardeşliğin, paylaşmanın, birlikteliğin ve hoşgörünün ayı olan bu mübarek ayıda yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Bu güzel ayda bir yandan dinimiz için ibadet ederken, diğer yandan çok yoğun bir tempoyla seçim çalışması yaparak memleketimiz için çok önemli bir tarih olan 24 Haziran´a hazırlanıyoruz. Şimdiye kadarki çalışmamızda sizlerin, hemşerilerimin çok yoğun bir teveccühü ile karşılandık. Bu sebeple hepinize ayrı ayrı çok ama çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 24 Haziran seçimi

 Kösen, "Bildiğiniz üzere 24 Hazirandan sonra ülkemiz başkanlık sistemiyle idare edilecek. Ve bu yeni sistemle ülkemiz daha hızlı, daha güçlü ve daha verimli bir şekilde yönetilecektir. Tabi ki 24 Haziranda, ilk turda bu işin mimarı, lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´da hepimizin Cumhur Reisi olacaktır.  Bizim burada üzerimize düşen, Cumhurbaşkanımızın alacağı oy kadar partimizin de oy almasını sağlayabilmektir. Özellikle ilk defa iki aday gösterilen Kızıltepemizde elde edeceğimiz başarı hizmet olarak memleketimize geri dönecektir. Bunun içinde desteğinize ve duanıza ihtiyacımız vardır.” şeklinde konuştu.

 “Biz milletimizin ayağına gideceğiz

 “Rabbimizin izni ve sizlerin desteğiyle Milletvekili olduğumda bu genç kardeşinizin Mardin´imizi geliştirmek ve güzelleştirmek için gecesini gündüzüne kattığını hep beraber göreceksiniz” diyen Kösen, “Öncelikle söz veriyorum ki hemşerilerimiz bizlere ulaşmak için Ankara´ya gelmeyecek. Biz onların ayağına gideceğiz. İstedikleri saatte bizimle görüşecekler. İnsanlarımız milletvekillerinin peşinde koşmayacak. Allah kimseyi hasta etmesin ama ağır hastalarımız, Ankara bürokrasisinde işi olanlar olacak. Biz bütün bu hemşerilerimizle ilgileneceğiz. Hemşerilerimizi Ankara´da karşılamak, sorunlarını halledip, işlerini çözüp tekrar Mardin´e uğurlamak bizim önemli bir görevimiz olacak. Bununla ilgili olarak ailemin de desteğiyle bu işle uğraşan görevlilerimiz olacak. Yine sahada danışmanlarımız olacak. Özellikle ifade etmeliyim ki, yasama görevi için Ankara´da da olsak burada açacağımız koordinasyon merkezimizle yani Mardin tabiriyle yazanemizle, odamızla sizlerden hiç kopmayacağız. Bütün öneri, şikâyet ve taleplerinizin derhal yerine getirilmesi için gece gündüz çalışacağız, uğraşacağız. Sadece seçim döneminde oy istemek için kapınıza gelmeyeceğiz. İl, ilçe, mahalle ve köy temsilcilerimizle, teşkilatımızla, muhtarlarımızla ve kanaat önderlerimizle sürekli temas halinde olacağız. Hastalarımıza ve ihtiyaç sahiplerine biz ulaşacağız. Çünkü biz biliyoruz ki bu kutlu yolda en önemli kural birliktelik ve samimiyettir. Bunun içindir ki sizlerin oylarına talip olurken, aynı zamanda dostluğunuza ve kardeşliğinize de talibiz.” açıklamasını yaptı. 

 Kösen szlerini şöyle sürdürdü: “Bir genç olarak sürekli gençlerle birlikte olacağız. Onları dinleyeceğiz. Onları anlayacağız. Onlara anlatacağız. Enerjimizi onlarla beraber onlar için kullanacağız. Gençlerimize iş olanakları sağlamak için çalışacağız. Bunun yolu nedir. Bunun yolu Turizmin canlandırılmasıdır. Bunun yolu tarım ve hayvancılığın o eski ihtişamlı günlerine döndürülerek kırsal kalkınmanın gerçekleştirilmesidir. Bunun yolu meslek sahibi, elinde altın bileziği olan gençlerimizin yetişip peşimizden gelmesidir. Bunun yolu sportif faaliyetlere zaman ayıran, sosyal aktiviteler yapmaya zamanı olan, eğitimli ve terbiyeli bir nesil yetiştirmektir. Bizim böyle nesiller yetiştirmemiz lazım. Terörün kucağına oturmayacak, fikri ve vicdanı hür gençlerimiz yetişecek. Kimse gençlerimiz kullanamayacak. Biz buna izin vermeyeceğiz. İnsanın işi ve aşı olduktan sonra bütün bu sorunların çok daha rahat çözülebildiğini hep birlikte göreceğiz. Mardin´den bütün Türkiye´yi kucaklayacağız.

Biz bu göreve Allah rızası için talip olduk. Biz Mardin´in sorunlarını çözmek için geliyoruz. Bizim ihalelerle, kadrolarla işimiz yok. Biz bunların önünü kesmek için geliyoruz. Ne olursa olsun insanların hakkını savunacağız. Hakkaniyetli olacağız. Milletimiz için, halkımız için gelen her kuruşun yine milletimize harcanmasının takipçisi olacağız. Mardin´in yerel sorunlarını biz çözeceğiz. Kırsal alanlara gitmeyen hizmetleri biz getireceğiz. Bütün eksiklikleri, aksaklıkları çözmek için çalışacağız, çabalayacağız. Yollarla, altyapıyla, parklarla, okullarla, sosyal ve kültürel merkezlerle daha önce görülmemiş bir hizmet seferberliği başlatacağız. Çocuklarımızın nefes alacağı, oyun oynayacağı parkları ve oyuncakları olacak.  Bir sıkıntı mı var, bir eksik mi var, bir problem mi var? Nasıl çözülür diye bakıp, sorunun çözülmesi için ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Asla pes etmeyeceğiz ve hep birlikte başaracağız ve Mardin´de bir ilki gerçekleştireceğiz. Bu kutlu yolda sizlerle birlikte burada olmamdan çok büyük bir mutluluk duyduğumu tekrar belirterek, sözlerimi daha fazla uzatmıyor ve hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Yolumuz açık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: İbrahim Kösen kişiye iftar yemeği
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
SP Konya Milletvekili Karaduman” Genel seçim havası, ülkeye zarar verir”
SP Konya Milletvekili Karaduman” Genel seçim havası, ülkeye zarar verir”
Bölgede gezilerini sürdüren SP Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Mardin il başkanlığında iktidar partisine yüklendi.
 Bölünmez, Destek için Mardin´e geldi
Bölünmez, Destek için Mardin´e geldi
Mardin Bağımsız Eski Milletvekili Süleyman Bölünmez, Cumhurbaşkanının talimatlarıyla, seçimlere destek vermeye geldi.
 Midyat´ta Veysi Şahin´e tam destek
Midyat´ta Veysi Şahin´e tam destek
Midyat Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin´e destek büyüyor.
  Ahmet Türk,Basın Toplantısı yaptı
Ahmet Türk,Basın Toplantısı yaptı
HDP İl Eş Başkanı Eylem Amak, “ HDP görünmesi engelleniyor, yerel ve ulusal basında engelleniyor. “
Ak Parti´den  Ömerli´de Gövde Gösterisi
Ak Parti´den Ömerli´de Gövde Gösterisi
Ömeryan Aşireti Merkezi olan Ömerli İlçesinde aday tanıtım programından Ak Parti Gövde gösterisi yaptı
Artuklu Adayı Tutaşı´nın, basın buluşması
Artuklu Adayı Tutaşı´nın, basın buluşması
Tutaşı, Mardin´de görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.
  AK Parti İL Başkanı Kılıç, Gazetecileri ziyaret etti
AK Parti İL Başkanı Kılıç, Gazetecileri ziyaret etti
Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Salih Tekin, Derik İlçesinden Bağımsız aday oldu
Salih Tekin, Derik İlçesinden Bağımsız aday oldu
HDP Derik İlçe Başkanlığı ve İl Genel Meclis üyeliği yapan Salih Tekin, Derik İlçe Belediye Başkanlığı için Bağımsız aday oldu.
 Kızıltepe´de  meclis üyeliği Listelerine tepki
Kızıltepe´de meclis üyeliği Listelerine tepki
Kızıltepe Mehellemiler Derneği´inden seçim kuruluna teslim edilen meclis üyeliği listesine tepki
Ak Parti Listeleri Seçim Kuruluna Teslim etti
Ak Parti Listeleri Seçim Kuruluna Teslim etti
Ak Parti Mardin Teşkilatı Aday Listelerini Seçim Kurullarına Teslim Etti
Gündüz Mahallelerde gece seçim bürosunda
Gündüz Mahallelerde gece seçim bürosunda
Ak Parti Artuklu İlçe Belediye Başkan Adayı Tutaşı, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Midyat İlçesinde   Güç Birliği
Midyat İlçesinde Güç Birliği
Mardin´in Midyat İlçesinde, Ak Parti teşkilatı Veysi Şahin´in etrafında kenetlendi
Akraba Meclis Üyelerine Tepki
Akraba Meclis Üyelerine Tepki
Mardin´de üst düzey siyasetçilerin akrabalarına Belediye Meclis Üyesi listelerinde yer vermeleri tepkilere neden oldu.
 Artuklu Belediye Başkan Adayı Tutaşı Ziyaretlerini sürdürüyor
Artuklu Belediye Başkan Adayı Tutaşı Ziyaretlerini sürdürüyor
Mardin´de iki dönem belediye başkanlığı yapa Tutaşı “Belediyecilik deneyimlerimi Artuklu ilçesinin geleceği için önemli hizmetlere dönüşecek”
İçişleri Bakanı Soylu  Gençlere seslendi
İçişleri Bakanı Soylu Gençlere seslendi
“Bu Coğrafya, zayıflığı ve tembelliği kaldırmaz”
Mardin´de Ak Parti Belediye Başkan Aday tanıtımı yapıldı.
Mardin´de Ak Parti Belediye Başkan Aday tanıtımı yapıldı.
Ak Parti Mardin İl Başkanlığı, Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını bir toplantısı ile tanıttı
Kabala Beldesinde Beyaz oy kararı
Kabala Beldesinde Beyaz oy kararı
Mardin´in Artuklu İlçesine bağlı eski belde, yeni Kabala mahalle sakinleri, aday belirleme yöntemine ve hizmet aksaklıklarını öne sürerek 31 Mart yerel seçimlerinde beyaz oy kullanacaklarını söyledi.
 Başkan Adayı Şahin, Birlik çağrısı yaptı
Başkan Adayı Şahin, Birlik çağrısı yaptı
21. Dönem Mardin Milletvekili Veysi Şahin, Ak Parti Midyat Belediye adayı oldu.
Ak Parti Mardin´de Adaylarını açıkladı.
Ak Parti Mardin´de Adaylarını açıkladı.
Ak parti Genel Merkez Medya Tanıtım Sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Mardin´e gelerek Başta Büyükşehir ve Artuklu olmak üzere diğer ilçe Ak parti Belediye başkan adaylarını açıkladı.
Türkiye´nin  Cumhur ittifakına İhtiyacı var
Türkiye´nin Cumhur ittifakına İhtiyacı var
Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem “Cumhur İttifakı Türkiye´nin geleceğine ışık tutacak”
Gündem
Röportaj
Yaşam
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Alexa

Alexa

Mardin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:42 07:23 12:30 15:01 17:19 18:47
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen."

Yunus Emre
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Google
Custom Search
Kültür / Sanat
Asayiş
Arşiv