Bugün, 5 Ağustos 2020 Çarşamba

Güzelliğin Yeni Adresi Makeup Tuğçe

Makeup Tuğçe´nin işletmecisi Tuğçe Hazırbaba ?Güzel olmanın yolu Makeup Tuğçe´den geçer?

         İstanbul Yayla Bahçelievler  Siyanuşpaşa Mahallesi Kavaklı Sokakta ? Makeup Tuğçe? adı altında güzellik merkezi açan, güzellik ve tasarım uzmanı Tuğçe Hazırababa, güzel görünmek isteyen kadınların yeni adresi oldu.

        Güzellik ve saç tasarım konusunda eğitim alan ve eğitimim uluslar arası Pazar Üniversitesine tamamlayan,kalıcı Makyaj, Güzellik ve Saç Tasarım Uzmanı Tuğçe Hazırbaba, kendi markası ile açtığı yeni işyerinde müşterilerinin memnuniyetini ön planda tuttuğunu söyledi.

          Her Kadın Güzeldir

      Bütün kadınların güzel olduğunu ifade eden Tuğçe Hazırbaba ? Bütün kadınlar güzeldir. Ama bakımlı kadınlar daha güzeldir. Merkezimizde  Microblading,Dudak Renklendirme, Dipliner, Eyliner,Kirpik Liftin ve saç tasarımı konularında iddialıyız.Müşterilerimizin memnuniyeti doğru zamanda doğru işler yaptığımızı gösteriyor. Güzel olmanın yolu bizden geçiyor. Farklı ve güzel görünmek isteyen hanımları bekliyoruz. ? dedi

       Sürekli müşterilerine, indirimler uyguladığını kaydeden Tuğçe Hazırbaba, yeni müşterilerini memnun etmede iddialı olduklarını sözlerine ekledi.

YAZARLAR